Aktuelt
  • Det finnes ingen forslag fordi søkefeltet er tomt.

Vil du sitte i MFO-styret? Flere kloke hoder søkes!

27. april 2022

58852790_10156303109135949_3205984462722564096_o

MFO har store ambisjoner for å engasjere Norges mest spennende medlemmer (markedsførere) og står klar med en stor sandkasse og lekegrind til deg som elsker markedsføringsfaget! Vi samler i dag  4000 medlemmer i Oslo og fortsetter å vokse hver dag. 

Hvem er vi?

MFO-styret er et hardtarbeidende, engasjert og sammensveiset knippe markedsførere som speiler hele bransjen - både kunde og byrå, ledere og unge lovende. Sammen med den daglige ledelsen sørger vi for at alt går på skinner i MFO slik at vi lager gode kundeopplevelser for våre medlemmer. Vi er involvert i både strategi og operativt arbeid, men er først og fremst et arbeidende styre. For oss er MFO vår viktigste hobby. Vår egen lille start-up, om du vil.

Hvem ser vi etter?

Marketing-nerden

Du besitter sterk marketingfaglig kompetanse, gjerne på seniornivå. Du elsker markedsføringsfaget og er oppdatert på det som rører seg i bransjen. Idérik og sulten på å utvikle og gjennomføre nye konsepter for våre medlemmer. Du har forståelse for forretnings- og organisasjonsutvikling, spesielt arbeid i team. 


Kreative sjeler med en rå penn

Du liker å skrive og elsker å finne formuleringer som snakker til både hodet og hjertet.Kanskje du jobber med innhold allerede – ellers så har du et ønske om å bruke pennen mer enn du gjør i dag.


Andre søknader

Hvis du mener du besitter kompetanse som er spennende for MFO, så tar vi også alltid imot åpne søknader!

Styreleder

Vil du lede arbeidet med å inspirere 4000 av Norges markedsførere? Les mer om vervet som styreleder her. 


Hva innebærer vervet?

  • Ubetalt styrestilling med varighet på 2 år
  • Fire-fem styremøter og workshops i halvåret 
  • Operative oppgaver for et gitt område i MFO etter interesse (for eksempel digital forretningsutvikling)
  • Sosialt samvær, nettverksbygging og sparring med flinke folk i bransjen. 

 

Søknadsprosess:

Send CV og motivasjonsbrev til Valgkomiteen på mail: mfostyret@mfo.no, innen torsdag 12. mai - merk eposten med "Styreverv".

Spørsmål?

Ta kontakt med Daglig Leder i MFO Anna Hvinden på telefon 938 81 186.
Vi gleder oss til å høre fra deg!

MFO stilling 3-1-1